قوانین و مقررات

توصیه می شود قبل از ثبت نام قوانین و مقررات را بدقت مطالعه بفرمایید

استفاده از مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان

1-1 مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و شرکت می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی شرکت به عمل آورد.
1-2- کاربران متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از خدمات مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان به صورتی که به مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکنند. در صورتی که کاربران نسبت به سوءاستفاده از امکانات فراهم شده در خدمات مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان در جهت منافع شخصی و یا آسیب اعم از مادی و یا معنوی به منافع شرکت اقدام نمایند، شرکت ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده اقدام نماید.
1-3- کاربران می‌پذیرند که شرکت ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربران می‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شوند و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.
1-4- شرکت ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر ارائه کند که با وارد کردن این کدها در سامانه، یا درصدی از هزینۀ دوره و کلاس ها کاسته یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در سامانه مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان اضافه ‌شود. نحوۀ ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آنها، منوط به تشخیص و صلاحدید شرکت بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت.
1-5- کاربران می‌پذیرند که اجازۀ انتقال یا فروش کدها را به اشخاص دیگر ندارند. همچنین کاربران مجاز نیستند این کدها را به صورت عمومی منتشر کنند - حتی اگر شرکت در فضاهای عمومی به نحوی که در دسترس عموم است، این کدها را منتشر کرده باشد - مگر اینکه شرکت رسماً این اجازه را به آنها داده باشد.
1-6- کاربر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که شرکت در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمات مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان و خدمات شرکت‌هایی که مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان مشخص کرده، قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.
1-7- کاربر می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه اشتراک به وی داده می‌شود، ممکن است منقضی شوند. و شرکت برای ارائه این کدها هیچ هزینه ای از کاربر دریافت نمی‌کند،
1-8- مسئولیت تامین اینترنت و سخت افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آن برای استفاده از خدمات مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان به عهدۀ کاربران است.
1-9- کاربران متعهد می‌شوند از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفاده از خدمات الکترونیکی (مجازی) یار مهربان، از کاربران دیگر کسب کرده‌اند، هیچ‌گونه استفاده‌ای نکنند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات کاربران دیگر در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر نیز مغایر با قوانین مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان خواهد بود. استفادۀ کاربران از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. در هر صورت اطلاعات مذکور به صورت امانت در اختیار کاربران قرار گرفته است و در صورت نقض تعهدات مذکور، شرکت مجاز به پیگیری حقوقی و کیفری موضوع خواهد بود.
1-10- با استفاده از خدمات مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان کاربران می‌پذیرند که مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالا و خدمات شخصی خود قرار ندهند و از هرگونه معرفی محصولات و خدمات شخصی و یا متعلق به دیگران خودداری کنند.
1-11- کاربران می‌پذیرند و اعلام می‌دارند که متن حریم خصوصی مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان را مطالعه کرده و مورد قبول ایشان است.
1-12- خدمات مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که شرکت مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربران می‌پذیرند که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و مدرسه الکترونیکی (مجازی) یار مهربان مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.

قوانین مربوط به ثبت نام و نحوه برگزاری کلاس های آموزشی  و دانش آموزان


- کلاس ها بصورت آنلاین و از طریق وبسایت می باشند.

- کلیه دانش آموزان می بایست به وسایل الکترونیکی (کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت و گوشی هوشمند) مجهز باشند.

- کاربران می بایست در دستگاه خود مرورگر (کروم - موزیلا ) بروز رسانی شده بالاتر از ورژن 70 داشته باشند.

- تنها اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی دانش آموزان و معلمان در کلاس مشخص است و هیچ شخصی (حتی اساتید) به اطلاعات هویتی شخص دیگر دسترسی ندارد.

-   نفرات شرکت کننده در هر کلاس از 2 تا 30 دانش آموز نسبت به دوره و هزینه کلاس متغیر می باشد.

- شهریه هر دانش آموز مطابق مصوب این شرکت می باشد و می بایست قبل از شروع دوره تسویه گردد.

- تکالیف ارسالی مدرسان و آزمون ها آموزشی از طریق پنل شخصی هر دانش آموز قابل رویت و انجام می باشد.

- زمان آموزش در این شرکت در تمامی روز های سال می باشد(حتی بعضی از روز های تعطیل رسمی).

- دانش آموزان در طول دوره توسط مشاوران و کارشناسان مورد ارزیابی قرار میگیرند.

- در پایان هر دوره  ،گواهی و کارنامه مربوطه برای ثبت نام در دوره بالاتر صادر میگردد.

- دانش آموزان می بایست اسکن مدارک درخواست شده را در صورت لزوم در سایت بارگذاری نمایند.

-عکس پرسنلی جهت درج بر روی گواهی نامه الزامیست و می بایست بر روی پروفایل خود درج نمایند.

استرداد و یا انصراف

**  امکان استرداد هزینه‌هایی که هر شخص بابت ثبت نام دوره می‌پردازد به علت تکمیل ظرفیت کلاس و همچنین پایین بودن قیمت دوره ها وجود ندارد
 

 

تخفیف ها در یار مهربان

-دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد ، بهزیستی ، به ازای هر نفر از 5 تا 25درصد تخفیف برخوردار می شوند.

مدیران یا موسسان مدارس یا مراکز آموزشگاهی که بیش از 50 درصد دانش آموزان را ثبت نام کرده باشند از امتیاز 5 تا 10 درصد تخفیف برخوردار می باشند.

آزمون ها در یار مهربان

- با توجه به اینکه آزمون های آنلاین تنها گزینه جهت ارزیابی دانش آموزان می باشد، لذا تقلب دانش آموز ، کمک  والدین و یا شرکت افراد دیگر به جای دانش آموز در آزمون ها ،  نه تنها کمک به یادگیری دانش اموز نمیکند بلکه ایرادات و یا عدم آگاهی دانش آموزان را از مربیان و یا مدیران مجموعه پنهان نگه می دارد.

- 15 دقیقه قبل از آزمون از شارژ باطری دستگاه ، ترافیک داده اینترنت و همچنین ورود به پنل کاربری خود مطمئن شوید.

- حتی الامکان دستگاه دیگری با امکان استفاده از اینترنتی متفاوت ، کنار خود آماده داشته باشید.

-چنانچه 15 دقیقه قبل از آزمون در قسمت آزمون های پنل ، ورود به آزمون برای شما فعال نگردید و یا نام آزمون فعال نگردید بلافاصله با مدیران تماس بگیرید.

- در زمان آزمون حتی الامکان از دستگاهی استفاده کرده که تماس و پیام کمتری داشته تا تمرکز و حواس شما تشویش نگردد.

-لطفا پس از اطمینان از پاسخ به سوالات پایان آزمون را انتخاب کنید.(با عجله پایان آزمون را اعلام و یا فعال نکنید).

-پس از فعال کردن پایان آزمون و یا اتمام زمان آزمون به هیچ وجه آزمون قابل بازگشت و یا اصلاح نمی باشد.

-آزمون بر اساس نظر مدرس بصورت یکی از موارد ذکر شده زیر گرفته می شود.

 ( کاملا تستی - تستی و نشریحی با هم - کاملا تشریحی - بصورت نمایش یکجا و ارسال تصویر پاسخ از طریق پنل و یا  نرم افزار های معرفی و تایید شده توسط این مجموعه)

-در صورت قطعی اینترنت دانش آموز ، این مجموعه مسئولیتی در این خصوص ندارد. و ادامه بررسی این موضوع طبق نظر کمیسیون امتحانات می باشد.

- تنها در آزمون تستی امکان نمایش پاسخ و اطلاع از امتیاز یا نمره را دارید در موارد دیگر طبق تاریخ مشخص شده توسط مربی اعلان میگردد.

شبکه کشوری آموزش آنلاین یار مهربان